Touch Of Sin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Real Rpg
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Love is never enough ,do you listen me

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Bernadette A. Céline

Bernadette A. Céline


Mesaje : 3
Data de înscriere : 28/08/2012

Love is never enough ,do you listen me  Empty
MesajSubiect: Love is never enough ,do you listen me    Love is never enough ,do you listen me  Icon_minitimeDum Oct 07, 2012 7:20 am

Stateam pe una dintre bancile parasite ,asteptam ca cineva sa vina ,si sa ma ia de aici ,doar stateam si incercam sa imi amintesc cine sunt eu cu adevarat,amintirile parca se sterse din mintea mea ,nu vroiau sa ma chiuiasca ,dar vroia sa ma ucida .Nu este indeajuns iubirea unui strain ,incat sa ma faca sa uit de durere.Zambisem slab catre cuplul de omanei care trecuse prin fata mea ,ea ii tinea strans mana in a ei ,doar zambindui foarte senin.
Isi musca domol buza inferioara ,asteptand si ea ca cineva sa vina aici pentru a o salva din acesta lume fara culoare unde este ratacita .
Statea in sezut ,pe banca ,mi-am lasat capul pe spatarul ei ,privind cerul senin ,vremea era atat de calduroasa astazi ,de obicei era frig din cate imi aduceam eu aminte ,acest oras este diferit de toate celelate.Serile mereu te intampina cu petrecerile fastuase si cu domnisoarele predospuse pentru a-ti capta privirea si pentru a te seduce.Eu nu lucram doar ca dansatoare ,imbracam diferite costume ,care erau interesant creeate ,si foarte frumoasa ,dar nu erau facute cu scopul de dezbraca o persoana prea tare sau pentru a arata multa piele.Erau create doar pentru a atarage privirile celor care nu aveau ceva mai bunde facut cu viata lor.
Mi-amm icnhis ochi lin ,asteptand ca vantul sa isi faca prezenta si sa imi mangaie pielea.
Sus In jos
Anne Marie.

Anne Marie.


Mesaje : 31
Data de înscriere : 29/09/2012
Varsta : 29
Localizare : Craiova ^_^

Love is never enough ,do you listen me  Empty
MesajSubiect: Re: Love is never enough ,do you listen me    Love is never enough ,do you listen me  Icon_minitimeDum Oct 07, 2012 11:45 am

Mergea cu pasi domoli prin parc, umbland la telefon si avand castile in urechi. In sfarsit terminase acea sedinta foto si nu mai era nevoita sa poarta tot feluri de rochii, putea sa fie imbracata comod in blugii ei scurti spalaciti si un maieu negru, aratand ca un om obisnuit. Chiar era o actrita buna caci multa lume o credea muritoare.
Zambeste fag, clatinand din cap cand nu gasi in telefon ceea ce cauta si il inghesui in buzunarul mic al blugilor oftand usor si dandu-si suvitele rebele de pe frunte alegand sa se aseze pe o banca undeva la umbra.
Sus In jos
 
Love is never enough ,do you listen me
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Touch Of Sin :: Parc-
Mergi direct la: